Відповіді на ваші запитання

Відповідає ветеринарний лікар компанії Canvit s.r.o. Мікаела Сулова.

Загальні питання

 • Чи впливає рівень вітаміну А, в кормовій добавці Канвіт Спорт на внутрішньоутробний розвиток плода у собак? Чи здатне надмірне споживання вітаміну А викликати розщеплення щелепи у плода?

  Стандартна добова доза вітаміну А для собак становить 4500 МО/кг.

  Токсична добова доза вітаміну А для собак становить 226 000 МО/кг.

  Доза вітаміну А, що здатна спричинювати внутрішньоутробні порушення плоду (зокрема розщеплення щелепи) складає 125 000 МО/кг.

  Доза вітаміну А у кормовій добавці Канвіт Спорт складає 200 МО/кг.

  Тому не ватро турбуватись про ризик внутрішньоутробних порушень розвитку плода при споживанні добавки Канвіт Спорт вагітними собаками.

 • Чому кормова добавка Канвіт Нутрімін не містить трьохвалентного заліза Fe3+ , а лише двохвалентне Fe2+?

  Кормова добавка Канвіт Нутрімін містить лише двохвалентне залізо Fe2+. Це пояснюється тим, що бівалентна сполука заліза абсорбується в 16 разів краще ніж трьохвалентне залізо. До того ж, для орального застосування рекомендовані добавки, що містять двохвалентне залізо. Трьохвалентне залізо це важка сполука, яка майже не засвоюється організмом та швидко виводиться з калом.

  Простіше кажучи, трьохвалентні сполуки заліза не несуть ніякої користі для котів та собак.

 • Які відбулись зміни в оновленій лінійці Canvit?

  Зміни, що відбулись у добавках Canvit, стосуються як дизайну упаковки так і рецептури декількох добавок.

  Так, до складу добавки Canvit Junior було додано пробіотик – культуру мікроорганізмів Enteroccocus faecium.

  До складу добавки Canvit Senior було додано гідролізат колагену, для покращення рухливості суглобів, та збільшено кількість біотину для блиску та здоров’я шерсті.

  Значні зміни відбулись у складі добавки Canvit Nutrimix для собак. По перше зміни відбулись у назві, нова назва – це Canvit Nutrimin для собак. Також було вдосконалено рецептуру, так до складу добавки додали L-карнітин та адаптували співвідношення кальцію та фосфору до 2:1.

  Також було змінено рецептуру добавки Canvit Immuno, до її складу додали залізо.

  Лінійка добавок для кішок також змінилась, тепер вона називається Canvit (стара назва Фельвіт). Було змінено рецептуру добавки Сanvit Biоtin для кішок (попередня назва Felvit Biotin), для блиску та краси шерсті ми збагатили добавку метіоніном та цинком у органічній формі.

 • Поясніть будь ласка чому на упаковці вітамінно-мінеральної добавки Canvit MULTI 100 г вказане дозування 1 таблетка на 5 кг, а на упаковці добавки Canvit MULTI 500 г вказане дозування 1 таблетка на 15 кг. На якому пакуванні помилка?

  На жаль при нанесенні маркування на упаковку Canvit Multi 500 г сталася помилка, правильним являється дозування 1 таблетка на 5 кг.

 • Чи можна давати вітамінно-мінеральну добавку Canvit Nutrimin для вагітних собак? Чи є якісь добавки які підходять вагітним собакам більше?

  Вітамінно-мінеральна добавка Canvit Nutrimin призначена для застосування собакам яких годують натуральними раціонами на основі м’яса. Добавка містить збалансовану комбінацію вітамінів та мінералів, що ідеально підходить для доповнення натуральних раціонів цими речовинами. Якщо ви годуєте Вашу вагітну собаку натуральними раціонами, в цьому випадку ця добавка підходить.

 • Скільки таблеток знаходиться в різних фасовках вітамінно-мінеральної добавки Canvit Chondro Maxi?

  Вітамінно-мінеральні добавка Canvit Chondro Maxi, має вагу таблетки 3 г.

  Приблизна кількість таблеток в упаковці 230 г складає 76 таблеток, в упаковці 500 г 166 таблеток, в упаковці 1 кг 333 таблетки.

 • Яка тривалість застосування вітамінно-мінеральної добавки Canvit Chondro Maxi, чи є особливості застосування добавки при різних показаннях?

  Застосування добавки Canvit Chondro Maxi залежить від стану здоров’я тварини. Курс лікування може тривати два місяці, для собак, що потребують постійного прийому добавки, застосування Canvit Chondro Maxi можна повторювати 2-3 рази на рік.

 • и можливо застосовувати добавку Canvit Chondro Maxi з профілактичною метою?

  Добавка Canvit Chondro Maxi містить глюкозаміноглікани – речовини, що входять до складу суглобового хряща. Добавку можна застосовувати для профілактики проблем опорно-рухового апарату. Глюкозамін та хондроїтин легко всмоктуються та вбудовуються в структуру хряща, посилюючи його гнучкість та пружність.

 • Я годую свою тварину натуральними раціонами з додаванням добавки Nutrimin, зараз тварина вагітна чи можу я продовжувати застосування даної добавки, або добавку потрібно замінити чимось іншим? Наш ветеринарний лікар наголошував на збільшенні споживання кальцію та фосфору.

  Вагітність являється навантаженням на організм, тому харчування повинно бути максимально збалансованим за вітамінами та мінералами. Застосування добавки Canvit Nutrimin призначене для забезпечення організму всіма необхідними вітамінами, мінералами та мікроелементами. Добавка Canvit Nutrimin містить кальцій та фосфор у збалансованому співвідношенні. Canvit Nutrimin показаний для застосування під час вагітності. Але зважаючи на стан здоров’я тварини, умови харчування під час вагітності та період лактації Вам необхідно проконсультуватись з Вашим ветеринарним лікарем

 • Яку вітамінно-мінеральну добавку можна порадити для збалансування раціону 12-ти тижневого цуценяти, якщо він харчується натуральними раціонами?

  Якщо цуценя харчується натуральними раціонами, то для балансування раціонів підійде Canvit Nutrimin. Добавка містить всі незамінні вітаміни та мінерали. Застосування добавки забезпечує організм цуценяти всіма необхідними поживними речовинами. Canvit Nutrimin забезпечує оптимальне зростання, правильний розвиток та ріст кісток, суглобів та зубів запобігає виникненню гіповітамінозу.

 • В якій формі додається вітамін К?

  В усіх добавках вітамін к представлений у формі вітаміну К3.

 • Що робити, якщо тварина випадково зїла велику кільксть вітамінно-мінеральної добавки (наприклад Canvit Sport)?

  Якщо Ви помітили, що після цього тварина почуває себе погано, Ви помітили якісь зміни, необхідно звернутись до ветеринарного лікаря, споживання великої кількості вітамінно-мінеральних добавок може призводити до проблем з травним трактом, та як наслідок до діареї.

 • Через 1-2 місяці ми плануємо вагітність нашої собаки, плануємо давати вітамін Е для підвищення запліднюваності, яка добавка найкраще підійде для цього?

  Для забезпечення організму вітаміном Е ідеально підійде вітамінно-мінеральна добавка Canvit Multi.

 • Як краще застосовувати вітамінно-мінеральну добавку Canvit JUNIOR цуценяті віком 3 місяці, вагою 2-2,5 кг. Коли найкраще давати добавку зранку чи ввечері, чи потрібно ділити таблетку, чи можна давати таблетку раз на два дні?

  Немає жодної різниці коли приймати добавку: вранці або ввечері, до або після іжі, добавку можна давати з руки, або підмішувати до корму. Прийом добавки повинен бути щоденним, тому дозу потрібно ділити, згодом цуценя підросте і споживатиме цілу таблетку.

 • Яку вітамінно-мінеральну добавку можна застосувати собаці після операціїї на суглобах для прискорення загоєння?

  Для регенерації суглобів, забезпечення гарної рухливості можна застосовувати Canvit Chondro Maxi. Ця добавка містить хондроїтину сульфат, глюкозаміну сульфат, гідролізат колагену, вітамін С, що сприяють зміцненню хрящів, покращують рухливість суглоба. В перід відновлення рекомендована доза складає 1,5 таблетки на 10 кг ваги тіла. В одночас можна застосовувати добавку Canvit Immuno, дана добавка містить бета-глюкани для зміцнення загального імунітету, добавку застосовують у дозі 1 таблетка на 5 кг ваги.

 • Які вітаміни можна порадити старіючому собаці з проблемами травного тракту, якому згодовують раціони зі зниженою кількістю жиру?

  Для старіючих собак ідеальною являється добавка Canvit Senior, вона містить всі вітаміни та мікроелементи, що необхідні для підтримки гарної кондиції старіючих собак, амінокислоти у складі добавки сприяють відновленню організму, омега три жирні кислоти підтримують нормальне функціонування серцево-судинної системи, покращують якість шерсті та шкіри, сприяють нормальному функціонуванню нервової системи. Окрім того добавка сприяє здоров’ю суглобів.

 • Яку добавку можна порадити для цуценят великих порід профілактики та правильного розвитку опорно рухового апарату?

  При відсутності захворювань опорно-рухового апарату, в якості профілактики, для правильного розвитку кісток та суглобів можна застосовувати добавку Canvit Chondro Maxi. Профілактична доза для цуценят складає 0,5 таблетки на 10 кг ваги тварини один раз на добу. Курс застосування складає 2 місяці, потім необхідно зробити перерву.
 • Чому раніше, коли я купував ласощі Canvit Urinary, колір гранул був зеленим, а зараз коричневий?

  До складу ласощів Canvit не додають штучних барвників, забарвлення та аромат ласощів обумовлені наявністю висушених трав. Трави у складі ласощів додаються у подрібненому вигляді (порошку), тому колір  та аромат ласощів можуть злегка  відрізнятись від партії до партії. Це природне явище. Користь та органолептичні показники ласощів при цьому залишаються стабільними. 
 • Чи можна застосовувати розчин Аміно сол. морським свинкам?

  Так, Аміно сол. застосовують морським свинкам. Дозування складатиме 1мл/кг

 • Чи можна застосовувати Amino sol. декоративним щурам?

  Так, Аміно сол. застосовують декоративним гризунам, зокрема щурам.
  Дозування складатиме 1мл/кг, або 10мл/1000 мл води

 • Чи можна застосовувати Аміно сол. жуйним тваринам?

  Amino sol. Можна застосовувати жуйним тваринам, дозування складатиме 20 мл на 1 л
  теплої води.

 • Чи можна застосовувати розчин Amino sol. птиці ?

  Так, розчин застосовують птиці, включаючи декоративних птахів, таких як папуги та
  павичі, дозування складатиме 10 мл/1000 мл води, курс застосування становить 2-3 дні.

 • З якого віку можна застосовувати Аміно сол. цуценятам?

  Розчин Аміносо застосовують для тварин після відлучення.

 • Чи можна застосовувати Аміносол черепахам?

  Аміносол застосовують для черепах, дозування складатиме 10 мл/1000 мл води