Про Canvit

На сьогоднішній день – це потужна європейська компанія-виробник вітамінно-мінеральних кормових добавок, функціональних ласощів для собак і кішок – торгової марки ТМ Canvit, сухих кормів для собак – ТМ Nutrican, вітамінно-мінеральних кормових добавок для коней – TM Nutri Horse, а також ексклюзивний дистриб’ютор кормових добавок та кормів для коней – ТМ Pavo (Голландія).

Одним з основних пріорітетів, які ставить перед собою компанія – це якість продукції, саме тому під крилом компанії Канвіт с.р.о. активно взаємодіють висококваліфіковані фахівці з різних областей тваринництва (ветеринарні лікарі, дієтологи, технологи та ін.)

 

Що ми можемо вам запропонувати?

При виробництві вітамінно-мінеральних добавок для тварин ми зосередили свою увагу на найбільш поширених проблемах зі здоров’ям у собак та кішок, які найчастіше стають причиною відвідування ветеринарного лікаря.

ico_group_kazdodenni-pece 1

Щоденний догляд

Добавки для щоденного догляду розроблені з урахуванням потреб тварин на різних етапах життя, стресів, особливостей годівлі та поточних потреб Вашого вихованця (зростання, старіння, вагітність, лактація, і т.д.). Вони містять унікальну комбінацію вітамінів і мінералів, що забезпечують відмінну кондицію і міцне здоров’я Вашого вихованця.

Group (2)

Опорно-руховий апарат

Дисплазії тазостегнових суглобів, артрит, остеопороз і інші захворювання кісток і суглобів можуть істотно ускладнювати життя наших тварин, до того ж, порушення опорно-рухового апарату стосуються не тільки собак великих порід, все частіше ці проблеми виникають у собак середніх і дрібних порід, а також у кішок. Ефективна комбінація речовин у складі добавок Канвіт, сприяє відновленню хрящів, поліпшенню рухливості суглобів, а також зменшенню болю при русі, тим самим покращуючи якість життя наших чотирилапих друзів.

Group (13)

Шкіра та шерсть

Шкіра та шерсть - це бар’єр, що захищає наших улюбленців від шкідливого впливу зовнішнього середовища. Від стану шкіри залежить якість і зовнішній вигляд шерсті. Брак поживних речовин в раціонах є основною причиною негативних змін стану шкіри та шерсті. Регулярне застосування добавок Канвіт забезпечує повноцінне надходження всіх поживних речовин, необхідних для шкіри та шерсті, а також ідеальний зовнішній вигляд Вашого вихованця.

Group (4)

Імунітет

Імунна система є основним захисним механізмом організму від впливу зовнішнього середовища. Підтримка і зміцнення імунітету необхідні для забезпечення здорового та повноцінного життя наших улюбленців. Застосування кормових добавок Канвіт особливо рекомендоване в періоди загального зниження резистентності організму (в період вагітності, пологів, лактації, після хірургічних втручань, під час подорожей).

Group (1)

Серцево-судинна система

Захворювання серцево-судинної системи (вади, дефекти, аритмії, міопатії серця і т.д.) - це поширена проблема серед собак і кішок. Тому, забезпечення здорового функціонування серцево-судинної системи та профілактика виникнення захворювань судин і серця наших вихованців повинно бути одним з найбільш пріоритетних завдань. Кормові добавки Канвіт містять такі речовини як: поліненасичені жирні кислоти омега-3, лецитин, карнітин, вони позитивно впливають на функцію серцево-судинної системи. Регулярне застосування цих речовин сприяє здоров’ю та довголіттю Вашого вихованця.

Group (12)

Нервова система

Життєздатність і виживання організму багато в чому залежить від стану нервової системи. Дуже часто нервові розлади виникають через брак поживних речовин, що надходять в організм разом з кормом. Добавки Канвіт містять всі необхідні поживні речовини в правильних пропорціях для забезпечення здоров’я і функціонування нервової системи.

Group (7)

Травна система

Розлади шлунку, блювота, диспепсії - це часті проблеми, які виникають у тварин. Як правило, діагностика і лікування цих захворювань - це складний і тривалий процес. Застосування добавок Канвіт мінімізує негативні наслідки, що виникають через проблеми з шлунково-кишковим трактом, сприяє поліпшенню травлення і загального стану організму. Важливо пам’ятати, що здорове травлення і повноцінне надходження поживних речовин з їжею є основою правильного функціонування всього організму.

Ми в соцмережах

Бренди-партнери